Logo

FORD FOCUS 1.6 TDCI 90KS EURO5

Број на оглас: 3706526 | Објавен на: 20.09.2020, 19:28
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Ford

Модел: Focus

Година: 2010

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 06.2018

Сила на моторот: 66 kw / 90 ks

Kласа на емисија: Еуро 5

Цена: 4.800 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava ford focus 1.6 tdci 90konja odlicna za vozac pocetnik ima pominato 200 000 km so servisna kniska site servisi izvrseni vo ford. Kolata ima promeneto rebrast kais filter i ulje na 190 000 KM sredeni site dokumenti do registracija

Klima
Bord kompjuter
Komandi na volan
Tempomat

Euro5 motor!!!

 Кавадарци    Општина:Кавадарци

Прати Е-Маил

 Riste

Потврден огласувач