Logo

Opel zafira 1.9cdti 150ks 2009g. VIDI OGLAS

Број на оглас: 3706528 | Објавен на: 22.09.2020, 15:13
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Opel

Модел: Zafira

Година: 2009

Гориво: Дизел

Километри: 300000

Менувач: Рачен

Каросерија: Моноволумен

Боја: Сина

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 06.2021

Сила на моторот: 110 kw / 150 ks

Kласа на емисија: Еуро 4

Цена: 3.450 €

3.700 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Kolata e vo perfektna sostoja
So full oprema
7sedista
Klima
4x El.prozori
El.retrovizori
Tempomat
Polukozni sedista
4 odlicni gumi
Reg

 Кавадарци    Општина:Кавадарци

Прати Е-Маил

 Tase

Потврден огласувач