Logo

VW POLO 1.4 FSI 85KS-O C A R I N E T O--

Број на оглас: 3706538 | Објавен на: 19.09.2020, 10:10
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Polo

Година: 2008

Гориво: Бензин

Километри: 110000

Менувач: Рачен

Каросерија: Maли градски

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 10.2020

Сила на моторот: 63 kw / 86 ks

Kласа на емисија: Еуро 4

Цена: По Договор
Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


VW POLO 1.4 FSI 85KS-O C A R I N E T O--
-GODINA NA PROIZVODSTVO(2008)GOD;
-FULL OPREMA:
-KLIMA;
-ABS;
-AIR BAG;
-ALARM;
-SERVO VOLAN;
-BORD KOMPJUTER;
-CD PLAYER;
-ELEKTRIKA NA PROZORCITE;
-ELEKTRIKA NA RETROVIZORITE;
-CENTRALNO ZAKLCUVANJE;
-DVA KLUCA;
-NOVI GUMI;
-ALUMINIUMSKI BANDAZI;
-METALIK BOJA;
-MALA POTROSUVACKA;
-SERVISNA KNISKA;
-VOZILOTO E UVOZ OD ITALIJA;
------P L A T E N I S E S I T E D A V A C K I D O R E G I S T R A C I J A----
--------I N F O:(071/252-444)--------

 Кавадарци    Општина:Кавадарци

Прати Е-Маил

 DIZO TRANSPORT (претпријатие)

Потврден огласувач