Logo

Mercedes E220cdi Automatik god 2005 Reg full moze zamena

Број на оглас: 3706543 | Објавен на: 21.09.2020, 11:52
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Mercedes-Benz

Модел: 220

Година: 2005

Гориво: Дизел

Километри: 190000

Менувач: Автоматски

Каросерија: Седани

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 12.2020

Сила на моторот: 90 kw / 122 ks

Kласа на емисија: Еуро 4

Цена: 1 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Mercedes e220cdi automatik god 2004 reg vo top sostojba moze zamena

 Струга    Општина:Струга

Прати Е-Маил

 Leotrim

Потврден огласувач