Logo

HONOR 7S NOV FULL PAKET

Број на оглас: 3706551 | Објавен на: 26.09.2020, 18:56
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Друга марка

Модел: HONOR 7S

Боја: Black

Интерна меморија: 64 GB

РАМ меморија: 4 GB

Големина на екранот: 5 - 5,4" инчи

Цена: 5.000 МКД

6.000 МКД
Цената не е фиксна

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Zacuvan max full paket se gleda se bez tocka
Raboti na site mrezi drzi baterija dobro
telefono e bes nikakov problem
prakam po kargo

 Штип    Општина:Штип

Прати Е-Маил

 Stefan Durmis Dimitrov

Потврден огласувач