Logo

Gilera runer 50c

Број на оглас: 3706591 | Објавен на: 24.11.2020, 17:05
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1.300 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Мопеди (под 50 cc)

Вид на оглас: Се продава


Se prodava Gilera 50c proizvedena 2007 vo top sostojba povekje info na
076701045 Dejan.

 Неготино    Општина:Неготино

Прати Е-Маил

 goran

Потврден огласувач