Logo

2001 Mercedes E200 CDI

Број на оглас: 3706799 | Објавен на: 20.11.2020, 14:31
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Mercedes-Benz

Модел: E 200

Година: 2001

Гориво: Дизел

Километри: 400000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Бела

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 02.2021

Сила на моторот: 85 kw / 116 ks

Kласа на емисија: Еуро 3

Цена: 2.199 €

2.500 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


2001 Mercedes E200 CDI vo ispravna sostojba i registracija do 02/2021.
Bez zamena.
Informacii na telefon: 071-242-908

 Македонски Брод

Прати Е-Маил

 Prodavac

Потврден огласувач