Logo

Shitet shtëpi Rr. 1 Maj - Се продава куќа Ул. 1 Мај

Број на оглас: 3707073 | Објавен на: 17.09.2020, 12:23
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 10

Квадратура: 300 m²

Број на спратови: 3 спрата

Греење: Друго

Дворна површина: 800 m²

Тип на домот: Една семејна куќа - Самостојна

Состојба: Нова

Опрема: Полу наместен

Број на балкони: 4 Балкони

Број на бањи: 2

Подрум: Да

Број на паркинг/гаража: Гаража + Повеќе од 4 паркинг места

Ориентација: Југоисток

Адреса: 1Мај

Цена: 120.000 €
Цената не е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Вид на оглас: Се продава


Ndërtim i ri i realizuar me materiale cilësore dhe sipërfaqe të mbrendshme të dobishme prej 300 m2 nga e cila:
- kati tokë me 70 m2 garazh/lokale ndihmëse;
- kati 1 me hyrje në sallon, 3 dhoma, kuzhinë, banjo dhe lavanderi;
- kati 2 me 3 dhoma flejtje, banjo dhe terracë panoramike.
Oborr ~ 800 m2
_________________________________________

Новоизградена куќа реализирана со квалитетни материјали и корисна внатрешна површина од 300 м2 од кои:
- приземје со 70 м2 гараж/помошни простории;
- 1 кат со влез во ходник, 3 соби, кујна, купатило и дегажман;
- 2 кат со 3 спални соби, купатило и голема панорамична тераса.
Двор ~ 800 м2

 Дебар    Општина:Дебар

Прати Е-Маил

 Pocesta