Logo

VW PASSAT 1.6TDI 2015G

Број на оглас: 3707504 | Објавен на: 25.11.2020, 13:49
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Passat

Година: 2015

Гориво: Дизел

Километри: 140000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 01.2021

Сила на моторот: 90 kw / 122 ks

Kласа на емисија: Еуро 5

Цена: 13.900 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Prodavam Passat 1.6 tdi vo perfektna sostojba uvezen od Germanija so sredeni site davacki i dokumenti do registracija...

 Штип    Општина:Штип

Прати Е-Маил

 MARJAN

Потврден огласувач