Logo

Vinkler/ vinkluvanje/ elektromotori/ elektro motori/ винклер

Број на оглас: 3708291 | Објавен на: 25.11.2020, 13:00
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 МКД
Цената не е фиксна

Категорија: Услуги, Сервисери / Поправање и сервисери / Одржување / Останато

Вид на оглас: Се продава


Поправка на хидрофори, компресори, пумпи, вентилатори, млинови, музачки, мешалки, тишлерски машини, вентилации, лифт мотори, кутери, вибратори, дигалки
Вршиме прием и достава по Карго.

 Свети Николе    Општина:Свети Николе

Прати Е-Маил

 Сашко

Потврден огласувач