1 / 12
AUDI A7 BI TURBO QUATTRO 360 KS ODLICNA SERVISNA KNISKA
По Договор
Денес 15:02

Аеродром / Скопје

Марка:

Audi

Модел:

А7

Година:

2014

Гориво:

Дизел

Километри:

190000

Менувач:

Streptronic / tiptronic

Каросерија:

Седани

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

04.2021

Сила на моторот:

267 kw / 363 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

Kolata e ful oprema odlicna sostojba
192000km
Uvezena e od germanija pred dve godini
Servisna kniska
Moze proverka vo ovlasten servis

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

BOBAN
Потврден огласувач
071200623
Испрати Е-маил до огласувачот