Logo

БЕКАТОН-ЕКСТРА КВАЛИТЕТ УРБАН ИНВЕСТ

Број на оглас: 3709029 | Објавен на: 25.11.2020, 13:01
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 МКД
Цената не е фиксна

Категорија: Дом и Градина / Градежни материјали

Вид на оглас: Се продава


-БЕКАТОН КОЦКИ -УРБАН ИНВЕСТ
-107м2
-078 800 112

 Кавадарци    Општина:Кавадарци

Прати Е-Маил

 xl

Потврден огласувач