Logo

FARMERKI-NOVI

Број на оглас: 3709295 | Објавен на: 22.11.2020, 17:40
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Тип на облека: Пантолони

Големина: 140

Боја: Сина

Цена: 400 МКД
Цената е фиксна

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Облека за девојчиња

Вид на оглас: Се продава


Se prodavaat novi farmerki kupeni od LC Waikiki,za 10-11 godisno devojce.

INFO NA MOB; 075-318-590, Gordana

 Битола    Општина:Битола

Прати Е-Маил

 sale

Потврден огласувач