Logo

Kupuvam Objektivi za Nikon

Број на оглас: 3709560 | Објавен на: 23.09.2020, 12:19
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Резолуција: 20,1-25 Мегапиксели

Марка: Nikon

Цена: 100 €
Цената е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Дигитални фотоапарати

Вид на оглас: Се бара


Kupuvam objektivi za Nikon
70-300mm
55-200mm
18-200mm
55mm
Do 100€

 Дебар    Општина:Дебар

Прати Е-Маил

 Hanes