Logo

CIKLON 300 KG.ITALJANSKI

Број на оглас: 3709917 | Објавен на: 26.11.2020, 19:59
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 9 €

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Приклучни машини

Вид на оглас: Се продава


PRODAVAM CIKLON 300 KG MOZE DA SE VIDE I PROBA VO SEKOE VREME TEL ZA KONTAKT NA 071-491-070.SPASO.

 Радовиш    Општина:Радовиш

Прати Е-Маил

 dejancho

Потврден огласувач