Logo

pumpa za prskajne

Број на оглас: 3709989 | Објавен на: 26.11.2020, 20:01
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 11 €
Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Приклучни машини

Вид на оглас: Се продава


prodavam pumpa za prskajne na trkala moze da se vide i proba vo sekoe vreme tel za kontakt na 071-491.070. spaso.

 Радовиш    Општина:Радовиш

Прати Е-Маил

 zora

Потврден огласувач