Logo

Mercedes c200

Број на оглас: 3710164 | Објавен на: 26.11.2020, 13:00
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Mercedes-Benz

Модел: C 200

Година: 2007

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 05.2021

Сила на моторот: 100 kw / 136 ks

Kласа на емисија: Еуро 4

Цена: 7.200 €

7.600 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava mercedes c200 2007 vo odlicna sostojba kolata e kupena od prv sopstvenik so 4 novi gumi m+s registrirana 05/2021
Inf 075 530 351

 Кавадарци    Општина:Кавадарци

Прати Е-Маил

 Jordan

Потврден огласувач