Logo

VW PASSAT B7

Број на оглас: 3710532 | Објавен на: 21.09.2020, 02:42
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Passat

Година: 2014

Гориво: Дизел

Километри: 160000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Бела

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 08.2021

Сила на моторот: 103 kw / 140 ks

Kласа на емисија: Еуро 5

Цена: 11.300 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


BLUE MOTION 2.0TDI

ABS
Airbag
Auto Hold
Cruise Control
ESP
Multimedia Input
Radio / CD
RNS510 Навигација
Start-Stop Систем
Алуминиумски Бандажи
Борд компјутер
Греачи во Седишта
Електрични Прозори
Електрични Ретровизори
Климатроник ДВОЗОНСКИ
Кожен Волан
Команди на Вола
Навигација
Припрема за Телефон
Светла за Магла
Централна Бравa
Tempomat

Cenata ne e fiksna.

 Дебар    Општина:Дебар

Прати Е-Маил

 Dorart