Baram Rabota kako Cuvar Treta Smena
По Договор
07.10.2021 15:16

Гази Баба / Скопје

Категорија:

Безбедност и заштита

Пол:

Машко

Образование:

Средно училиште

Возачка дозвола:

Б

Познавање на јазици:

Англиски

Компјутерски вештини :

Многу добро

Baram rabota kako Cuvar treta smena vo Kafic, Objekt, Kladilnica, video nadzor vo Opstina Gazi Baba, Aerodrom ili Kisela Voda bez licenca za obezbeduvanje .
(za kontakt na email)

Категорија: Вработување / Барам работа

Се продава од:

oglas
Потврден огласувач
oglas
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам