Logo

TOYOTA RAV 4 - 2.2 -136 ks - 2007god.

Број на оглас: 3711479 | Објавен на: 13.11.2020, 18:19
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Toyota

Модел: RAV 4

Година: 2007

Гориво: Дизел

Километри: 140000

Менувач: Рачен

Каросерија: Теренци - SUV

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 07.2021

Сила на моторот: 100 kw / 136 ks

Kласа на емисија: Еуро 4

Цена: 7.500 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


javuvajte se na 078214389 - ive
kompletno ispraven i ekstra socuvano vozilo.

 Кратово

Прати Е-Маил

 txd

Потврден огласувач