Logo

Се продава единечен кревет (се собира и се спушта)

Број на оглас: 3711528 | Објавен на: 01.12.2020, 20:17
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 5.000 МКД

5.500 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Дом и Градина / Спална соба / Кревети

Вид на оглас: Се продава


Се продава кревет, единечен кој се собира и се спушта. Може да се користи и како фотелја. Во добра состојба

 Струмица    Општина:Струмица

Прати Е-Маил

 Ѓорге

Потврден огласувач