Logo

16ki aluminski bandazi za PEUGEOT 407

Број на оглас: 3711755 | Објавен на: 26.11.2020, 21:03
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Тип на бандаж и Гума: Алу. бандажи со летни гуми

Дијаметар на бандаж: 16

Ширина на бандаж: 6.5J

Број на дупки во бандаж: Со 5 дупки

Дијаметар на дупка во бандаж: Останато

Ширина на гума: 205

Висина на гума: 60

Дијаметар на гума: 16

Цена: По Договор

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи со гуми

Вид на оглас: Се продава


Ekstra 16ki bandazi za pezo 407 5*108

 Штип    Општина:Штип

Прати Е-Маил

 stojance

Потврден огласувач