Logo

Se prodava massey ferguson 135 turbo

Број на оглас: 3711902 | Објавен на: 27.11.2020, 11:22
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Трактори

Вид на оглас: Се продава


Se prodava massey ferguson 135 turbo 50hp, vo ekstra sostojba. Cena po dogovor.
Kontakt Ilce 070 898 907.

 Охрид    Општина:Охрид

Прати Е-Маил

 Petar

Потврден огласувач