Logo

Skuter Jonvejn

Број на оглас: 3712149 | Објавен на: 25.11.2020, 11:10
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 560 €

Категорија: Моторни Возила / Мопеди (под 50 cc)

Вид на оглас: Се продава


Skuterot e vo solidna sostojba, 50 cc, ima tablici i sobrakajna, poveke inf. na tel. 078 473 991

 Штип    Општина:Штип

Прати Е-Маил

 xxxx

Потврден огласувач