Logo

Emporio Armani - Executive Gold original

Број на оглас: 3712352 | Објавен на: 02.12.2020, 10:06
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 390 €
Цената не е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Часовници и Накит / Часовници / Машки / Луксузни Часовници

Вид на оглас: Се продава


Се продава Емпорио Армани часовник добиен како поклон. Часовникот е оригинал со сериски број и целосно пакување за истиот, со штоперица и датум. Повеќе инфо на тел:
079292396

 Струмица    Општина:Струмица

Прати Е-Маил

 -

Потврден огласувач