Logo

Delovi za ford focus mk1 1.8 66kw

Број на оглас: 3712600 | Објавен на: 25.11.2020, 02:32
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Ford

Модел: Focus

Година: 1999

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Каравани

Боја: Сина

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 01.2019

Сила на моторот: 66 kw / 90 ks

Kласа на емисија: Еуро 3

Цена: 450 €
Цената не е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Nov set lamela,nova amortizacija,dobar motor i mejnac

 Гевгелија    Општина:Гевгелија

Прати Е-Маил

 Nikola

Потврден огласувач