1 / 7
Izdavam stan vo Kavadarci
1 МКД
Цената не е фиксна
05.12.2020 20:38

Кавадарци / Кавадарци

Состојба на предмет
Нов

Број на соби:

4

Квадратура:

100 m²

Греење:

Централно

Спрат:

1 кат

Тип на станот:

Во куќа

Состојба:

Нов

Опрема:

Наместен

Лифт:

Не

Година на градба:

2015

Година на реновирање:

2015

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Северозапад

Адреса:

Nov belgrad 9

Se izdava 100m2 stan,komplet namesten so parno greenje,ima3 spaln dnevna kujna kupatilo balkon ,pogoden za 6 lica.

Категорија: Недвижности / Станови

Се изнајмува од:

Borka
Потврден огласувач
075254701
Испрати Е-маил до огласувачот