Logo

Dabov parket 35*400 prva klasa

Број на оглас: 3713878 | Објавен на: 01.12.2020, 21:04
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 8 €

Категорија: Дом и Градина / Подна облога / Паркет

Вид на оглас: Се продава


Malku koristen odlicno socuvan 55m2 od koi 20m2 se iscisteni

 Скопје    Општина:Кисела Вода

Прати Е-Маил

 Simeon

Потврден огласувач