Logo

gumi OFF ROAD Comfroser / гуми за теренски возила Comfroser

Број на оглас: 3714191 | Објавен на: 23.11.2020, 10:26
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Тип на гуми: Гуми за сите сезони

Ширина: 265

Висина: 75

Дијаметар: 16

Цена: 1 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Гуми

Вид на оглас: Се продава


гуми за теренски возила (OFF ROAD).

- 31x10.5R15 Comforser
- 265/75R16 Comforser

 Неготино    Општина:Неготино

Прати Е-Маил

 Пане

Потврден огласувач