1 / 10
SEAT TOLEDO 2007 1.9 TDI 105 ks Registrirana Odlicna
3.900 €
4.150 €
Денес 11:15

Битола / Битола

Марка:

Seat

Модел:

Toledo

Година:

2007

Гориво:

Дизел

Километри:

190000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

09.2021

Сила на моторот:

85 kw / 116 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Seat Toledo 1.9 TDI 105 ks
registrirana do 9.2021
klimatronik
redovno servisirana, odlicna sostoj
novi diskovi plocki
tel. 079 348 564

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

....
Потврден огласувач
070000000
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам