Logo

SE PRODAVA MLIN SO KAMEN

Број на оглас: 3714364 | Објавен на: 23.11.2020, 17:48
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 55.000 МКД
Цената не е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Храна, Готвење, Гастрономија

Вид на оглас: Се продава


Се продава млин за сточна храна и пиперки
Произведен Трстеник Србија
Трофазен
Камен 60 см
Млинот е во исправна состојба
Информации на телефон 075 215309
Демир Хисар

 Демир Хисар

Прати Е-Маил

 Zivko

Потврден огласувач