Logo

Peugeot 306 1.6i “Za Delovi”

Број на оглас: 3714919 | Објавен на: 25.09.2020, 12:40
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Peugeot

Модел: 306

Година: 1999

Гориво: Бензин

Километри: 160000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Сина

Регистрација: Странска

Регистрирана до: 03.2019

Сила на моторот: 1111 kw / 1511 ks

Kласа на емисија: Еуро 3

Цена: 88 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Peugeot 306 1.6i
🇨🇭🇨🇭
samo na delovi

 Дебар    Општина:Дебар

Прати Е-Маил

 Ardiol

Потврден огласувач