Logo

WV PHAETON

Број на оглас: 3715668 | Објавен на: 24.11.2020, 09:31
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Phaeton

Година: 2005

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Автоматски

Каросерија: Седани

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 01.2021

Сила на моторот: 160 kw / 218 ks

Kласа на емисија: Еуро 4

Цена: 8.200 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


* 3.0 TDI
* Donesen od Scajcarija pred 8 meseci
* Moze zamena so moja doplata

 Демир Хисар

Прати Е-Маил

 Privat

Потврден огласувач