Logo

SKODA OKTAVIA ITNO

Број на оглас: 3715682 | Објавен на: 24.11.2020, 09:31
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Skoda

Модел: Octavia

Година: 2010

Гориво: Дизел

Километри: 170000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Бела

Регистрација: Странска

Регистрирана до: 06.2021

Сила на моторот: 76 kw / 103 ks

Kласа на емисија: Еуро 5

Цена: 4.999 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


* 071 396 888
* 1.9 TDI 105 PS

 Демир Хисар

Прати Е-Маил

 Privat

Потврден огласувач