Logo

Hunday Galoper

Број на оглас: 3715688 | Објавен на: 24.11.2020, 09:31
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Hyundai

Модел: Galloper

Година: 1998

Гориво: Дизел

Километри: 190000

Менувач: Рачен

Каросерија: Теренци - SUV

Боја: Зелена

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 11.2020

Сила на моторот: 85 kw / 116 ks

Kласа на емисија: Еуро 2

Цена: 4.000 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


* 2.5 Turbo Dizel
* REGISTRIRAN
* NOVI GUMI

 Демир Хисар

Прати Е-Маил

 Privat

Потврден огласувач