Logo

Nisalka za deca, detska nisalka do 25kg

Број на оглас: 3716927 | Објавен на: 27.11.2020, 23:07
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 2.000 €
Цената е фиксна

Категорија: Беби и Детски производи / Играчки и игри

Вид на оглас: Се продава


Detska nishalka malku koristena
Nosivost do 25kg
Se rasklopuva i se sobira po potreba.
Kupena 3,500 ja prodavam 2,000den.

 Тетово    Општина:Тетово

Прати Е-Маил

 Tetovo Ivica

Потврден огласувач