Logo

Mercedes-Benz B200

Број на оглас: 3717313 | Објавен на: 22.11.2020, 15:37
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Mercedes-Benz

Модел: B 200

Година: 2006

Гориво: Дизел

Километри: 140000

Менувач: Рачен

Каросерија: Maли градски

Боја: Сина

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 09.2021

Сила на моторот: 103 kw / 140 ks

Kласа на емисија: Еуро 4

Цена: 5.800 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Kolata e vo mnogu dobra sostojba uvezena od Austria🇦🇹 , so originallna kilometrazha so servisna knishka. Kolata ima mnogu oprema megu koi i senzori xenon, bixenon.
Moze da se vidi vo sekoe vreme, za poveke info mozete da se javite vo 070733433

 Струга    Општина:Струга

Прати Е-Маил

 rushan

Потврден огласувач