Logo

Земјоделско земјиште Пирава вон град

Број на оглас: 3717359 | Објавен на: 14.11.2020, 14:39
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Квадратура: 11435 m²

Тип на земјиште: Земјоделско

Цена: 500 €

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Вид на оглас: Се продава


Се продава земјоделско земјиште катастарска општина Пирава вон град 10 мин од селото, излегува на самиот полски пат има бушотина за вода. 8 парцели една до друга со вкупна површина од 11435m2.
Цена 500€ декар односно 0.5€ за m2
Парцели:
3942
3943
3944
3945
3946
3923
3924
3925

 Валандово

Прати Е-Маил

 Gligor

Потврден огласувач