Logo

Aprilia Leonardo 250cc

Број на оглас: 3717570 | Објавен на: 21.11.2020, 13:42
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Aprilia

Вид: Скутер

Година: 2000

Модел: Leonardo

Километри: 35000

Цена: 1.100 €
Цената не е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Вид на оглас: Се продава


Vespata e kompletno servisirana! So garancija!
Moze sekakva realna zamenA!

 Виница    Општина:Виница

Прати Е-Маил

 xXx

Потврден огласувач