1 / 8
Се продава Seat Altea 2.0 TDi 103kw 2004 год.
3.650 €
22.01.2022 12:48

Тетово / Тетово

Марка:

Seat

Модел:

Altea

Година:

2004

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Сина

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

12.2020

Сила на моторот:

103 kw / 140 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Seat Altea 2.0 TDii 103kw со поминати 244.000km,Возилото е регистрирано до 12.2020 год.Возилото е со клима,радио,CD,електрика на стакла,фелни , редовно сервисирано, увезено од Швајцарија пред четири години и е во одлична состојба

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

AVTO CAJKA
Маршал Тито бб. Тетово
Потврден огласувач
070 256 090
Испрати Е-маил до огласувачот

UAZ Pickup Premium Lux

24110 €

Се продава Seat Altea 2.0 TDi 103kw 2004 год.

3650 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам