Logo

pezo boxer 2.2HDI neuvezuvano od prv sopstvenik

Број на оглас: 3717882 | Објавен на: 05.12.2020, 09:13
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: По Договор

Категорија: Моторни Возила / Комбиња

Вид на оглас: Се продава


se prodava pezo boxer so hladnjaca
kupeno od pezo makedonija za sopstveni potrebi
na mnogu mala kilometraza
ZA POVEKJE INFORMACII
TEL078344965
078344965

 Кратово

Прати Е-Маил

 Daniel

Потврден огласувач