Logo

Chevrolet Aveo, 1.2

Број на оглас: 3717931 | Објавен на: 26.11.2020, 13:15
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Chevrolet

Модел: Aveo

Година: 2006

Гориво: Бензин

Километри: 130000

Менувач: Рачен

Каросерија: Maли градски

Боја: Црвена

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 08.2021

Сила на моторот: 53 kw / 72 ks

Kласа на емисија: Еуро 4

Цена: 1.550 €

1.559 €
Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Chevrolet Aveo1,2,.......,HITNO,HITNO
Prva registracija 12 mesec 2006
4 vrati
1,2 benzin
137000
Od prv gazda
Nov akumulator,
gumi dobri,skoro novi..
registracija do 15 septemvri 2021,
cena FIKSNA 1550 EUR

 Кавадарци    Општина:Кавадарци

Прати Е-Маил

 Gligor

Потврден огласувач