Logo

Gumi Novi DOUBLESTAR

Број на оглас: 3718108 | Објавен на: 02.10.2020, 15:34
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Тип на гуми: Зимски Гуми

Ширина: 195

Висина: 65

Дијаметар: 15

Цена: 1.800 МКД

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Гуми

Вид на оглас: Се продава


Zimski novi gumi DOUBLESTAR

175:65:14 1800 den
185:60:15 2050 den
195:60:15 2050 den
195:65:15 2100 den
205:55:16 2250 den

 Дебар    Општина:Дебар

Прати Е-Маил

 Bali

Потврден огласувач