1 / 5
Se prodava nov stan
550 €
Цената не е фиксна
24.04.2021 14:44

Кочани / Кочани

Состојба на предмет
Нов

Број на соби:

3

Квадратура:

93 m²

Греење:

Друго

Спрат:

Поткровје

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Нов

Опрема:

Празен

Лифт:

Не

Година на градба:

2014

Број на балкони:

2 Балкони

Број на бањи:

2

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

Повеќе од 3 паркинг места

Ориентација:

Запад

Адреса:

Grigor prlicev

Nov nevselen Stan nad stadionot vo kocani za info i dogovor na viber+38670477281

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава од:

Goce
Потврден огласувач
070942469
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам