Logo

New Holland Tx 36

Број на оглас: 3718347 | Објавен на: 22.11.2020, 14:44
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Комбајни

Вид на оглас: Се продава


New holland tx 36 motor ford 240 ks heder 5.20 inf na tel 078271114 ili 071692820

 Свети Николе    Општина:Лозово

Прати Е-Маил

 viktor

Потврден огласувач