Logo

VW GOLF 5 1.9 TDI. 77 kw. 2006 g.GOAL FUL OPREMA

Број на оглас: 3718887 | Објавен на: 29.11.2020, 11:36
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Golf

Година: 2006

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 10.2020

Сила на моторот: 77 kw / 105 ks

Kласа на емисија: Еуро 4

Цена: 4.500 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


VW GOLF 5 1.9 TDI. 77 kw - 105 ks. Kraj na 2006 god.
GOAL VERZIJA SO NAJ FUL OPREMA
PLATENO.SREDENO SE DO REGISTRACIJA

 Делчево    Општина:Делчево

Прати Е-Маил

 ........

Потврден огласувач