Logo

Нива во близина на Горобинци

Број на оглас: 3719084 | Објавен на: 25.11.2020, 08:01
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Квадратура: 5346 m²

Тип на земјиште: Земјоделско

Цена: 6.000 €
Цената е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Вид на оглас: Се продава


Се продава нива во близина на село Горобинци во месноста викана Ќупридере (5346 квадрати), класа 4. Нивата е во близина на патот кон новиот автопат. Цена 6000 евра - фиксно.

 Свети Николе    Општина:Свети Николе

Прати Е-Маил

 Dejan

Потврден огласувач