Logo

E220cdi kes exstra cena moze zamena

Број на оглас: 3719459 | Објавен на: 22.11.2020, 17:52
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Mercedes-Benz

Модел: E 220

Година: 2003

Гориво: Дизел

Километри: 250000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 09.2021

Сила на моторот: 136 kw / 185 ks

Kласа на емисија: Еуро 4

Цена: 55 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


078268198

 Sejdo

Потврден огласувач