Logo

Bojler za kupatilo prohrom

Број на оглас: 3720598 | Објавен на: 22.11.2020, 18:07
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 7.000 МКД

Категорија: Дом и Градина / Бања / купатило / Останато

Вид на оглас: Се продава


Bojler za kupatilo prohrom 80 litri

 Битола    Општина:Битола

Прати Е-Маил

 Mare

Потврден огласувач