Logo

se prodavat bandazi so gumi

Број на оглас: 3721069 | Објавен на: 22.11.2020, 15:54
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Тип на бандаж и Гума: Алу. бандажи со зимски гуми

Дијаметар на бандаж: 16

Ширина на бандаж: Останато

Број на дупки во бандаж: Со 5 дупки

Дијаметар на дупка во бандаж: Останато

Ширина на гума: 205

Висина на гума: 55

Дијаметар на гума: 16

Цена: 120 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи со гуми

Вид на оглас: Се продава


izvadeni se od pezo 407

 Куманово    Општина:Куманово

Прати Е-Маил

 xxx

Потврден огласувач